Ķurbes evaņģēliski luteriskā draudze

Ķurbes evaņģēliski luteriskā draudze

 


Jautājums par dzemdībām.


JAUTĀJUMS: Labdien! jautājums ir kā tikt galā ar šaubām par izvēlēto plānotā ķeizara datumu? Kā zināt vai nav par ātru? Kā rast mieru sirdī?

ATBILDE: Ja ārsti ir noteikuši, ka ir nepieciešams ķeizargrieziens, tad arī ārsti ir tie, kas uzņemas atbildību par datumu, Šobrīd ir pieejamas dažādas metodes diagnostikai, kas nosaka, ka ar bērniņu viss ir kārtībā. Es ieteiktu lūgt, lai Dievs dod mieru un prieku.Dievs ir tas, kas ļāva bērniņam ienākt jūsu ģimenē, Bībele skaidri raksta, ka Viņš rūpējas par bērniņu mātes miesās, Viņam arī vajag uzticēt visas bailes un šaubas, tās vienkārši izsakot saviem vārdiem lūgšanā. No Dieva iespējams sadziedrēt arī atbildi uz lūgšanām - dažreiz  Viņš atbild ar atziņu un mieru, kas ienāk sirdī, citreiz Dievs atbildi var dot caur cilvēka domām, citreiz Dievs lieto citus cilvēkus, lai atbildētu un stiprinātu, citreiz atbildi saņemam Bībelē. Jēzus mūs mācīja lūgt ar "Mūsu Tēvs " lūgšanas vārdiem, kur arī mēs lūdzam, lai Viņa brīnišķīgais un labais prāts notiek gan debesīs, gan arī pie mums, uz zemes, arī pie mātes un bērniņa. 

Ps 139:13-16
13 Jo Tu radīji manas īkstis, Tu mani veidoji un piešķīri man ķermeni manas mātes miesās.
14 Es Tev pateicos, ka es esmu tik brīnišķi radīts, brīnišķi ir Tavi darbi, mana dvēsele to labi zina.
15 Manas būtnes veidojums Tev nebija apslēpts, kad es slepenībā tapu radīts, zemes dziļumos veidots.
16 Tavas acis mani redzēja kā bezmiesas iedīgli, un Tavā grāmatā bija rakstītas visas manas dienas, jau noteiktas, kad to vēl nebija it nevienas.
 
Komentāri (0)  |  2012-04-26 22:25  |  Skatīts: 3965x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ