Ķurbes evaņģēliski luteriskā draudze

Ķurbes evaņģēliski luteriskā draudze

 


Informācija svētdienskolai


Nākamā svētdienas skolas nodarbība 4. novembrī! 
11. novembrī plkst 11:00 notiks dievkalpojums TALSOS. Esiet mīļi aicināti līdz ņemt arī bērnus, kuri ir aicināti apmeklēt ģimeņu centru "brīnumiņš"un piedalīties Talsu draudzes svētdienas skolas nodarbībā!
Komentāri (0)  |  2012-10-28 08:44  |  Skatīts: 4512x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties


Bībeles detektīvs nr.2


Bībeles detektīvs Nr2

1.     Kopā ar vecākiem izlasiet Mateja evaņģēlija 7. nodaļu no 7. līdz 11. pantam. Šis pants ir pārrakstīts zemāk, bet tajā iztrūkst daži vārdi. Kur šie vārdi iztrūkst, mēģini tos uzzīmēt!

Lūdziet, tad jums taps dots; meklējiet, tad jūs atradīsit; klaudziniet, tad jums taps atvērts. Jo ikviens, kas lūdz, dabū, un, kas meklē, atrod, un tam, kas klaudzina, taps atvērts. Jeb vai ir

...
Komentāri (0)  |  2012-10-28 08:39  |  Skatīts: 4262x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Bībeles detektīvs


Bībeles detektīvs Nr1

1.     Kopā ar vecākiem izlasiet 37. psalma 4. līdz 6. pantu. Šis pants ir pārrakstīts zemāk, bet tajā iztrūkst daži vārdi. Kur šie vārdi iztrūkst, mēģini tos uzzīmēt!

Meklē savu prieku savā Kungā, tad Viņš tev dos, pēc kā tava

...
Komentāri (0)  |  2012-10-28 08:19  |  Skatīts: 1337x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Adventa kalendārs


Adventes kalendārs bērniem.

Šogad svētdienas skolā kopā ar skolotāju Baibu nolēmām iepriecināt mazos svētdienas skolas apmeklētājus katram dāvinot adventa kalendāru, lai bērniem vieglāk izsekot, cik tad ilgi vēl jāgaida līdz tik ļoti gaidītajiem ziemassvētkiem. Adventa kalendāra ideja ir pavisam vienkārša: katru dienu (no 1. Līdz 24. decembrim) bērnam ir jāatver viena dāvaniņa, kurā ir kāds pārsteigums – vai nu konfekte vai piparkūka, vai uzlīmīte vai arī bērnam tiek palūgts izdarīt kādu labo darbiņu. Pēc atlikušo dāvaniņu daudzuma bērns var redzēt, cik tad ilgi vēl jāgaida ziemassvētki. Vēlējāmies, lai bērni ņemtu līdzdalību kalendāra gatavošanā, tāpēc mājās sagatavojām katram bērnam 24 dāvaniņas (to iesaiņošana gan prasīja diezgan lielu pacietību

...
Komentāri (1)  |  2010-11-30 06:15  |  Skatīts: 5036x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk. Nodarbība - "Dieva apsolījumi Ābrahāmam"

Svētdienas skolas uzdevums ir palīdzēt vecākiem veidot bērnos kristīgu pasaules uzskatu un iedrošināt bērnus veidot attiecības ar Dievu.

Svētdienas skolā tiek mīļi gaidīti bērni no 3 gadu vecuma. ...
Komentāri (0)   |   Skatīts: 1016x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.