Nodarbība - "Dieva apsolījumi Ābrahāmam"

Svētdienas skolas uzdevums ir palīdzēt vecākiem veidot bērnos kristīgu pasaules uzskatu un iedrošināt bērnus veidot attiecības ar Dievu.

Svētdienas skolā tiek mīļi gaidīti bērni no 3 gadu vecuma. Nodarbībās iepazīstamies ar dažadiem Bībeles stāstiem, rotaļājāmies, krāsojam, spēlējam spēles un našķējamies ar gardumiem.

Nodarbības notiek katru otro svētdienu. Sākumā bērni kopā ar vecākiem piedalās dievkalpojumā (dievkalpojums sākas plkst 13:30), pēc lasījumiem bērni tiek aicināti pie altāra saņemt svētību un pēc tam kopā ar skolotājām dodas uz svētdienas skolas nodarbību.

Šaja mācību gadā svētdienas skolas nodarbībās paredzētās tēmas:
17. oktobrī – iepazīšanās nodarbība, Dieva apsolījumi Ābrahāmam.
31. oktobrī – pravietis Jona
14. novembrī – Dāvids un Goliāts
28. novembrī - adventa kalendāra gatavošana, Jēzus piedzimšana, eņģeļu vēsts ganiem
12. decembrī – gatavošanās Ziemassvētku izrādei, trīs austrumu gudrie meklē jaunpiedzimušo Ķēniņu

Svētdienas skolā kalpo skolotājas Baiba Kalna un Aija Ignate
Lielu paldies sakām Īves pagastam par atļauju izmantot Tiņģeres pils telpas.
Komentāri (0)  |   Skatīts: 1021x         Ieteikt draugiem       TweetMe