Par krustiņa iesvētīšanu.

Jautājums: Vai es varu nopirkt krustiņu lombardā, nosvētīt un nēsāt?

Atbilde:  Principā jā.
Vienīgi ko katrs saprot zem vārda "nosvētīt". Kaut ko iesvētīt nozīmē to nošķirt Dievam. Ja iesvēta māju, tad tai ir jākalpo Dieva mērķiem, tur dzīvo kristīgi cilvēki, kuri nedara grēkus šajā mājā, jo, ja ir situācija, kad iesvētītu māju pārdod cilvēkiem, kuri smagi grēko šīs mājas telpās, tad šī māja tiek apgānīta. Tas pats notiek ar cilvēku, kurš ir iesvētīts. Cilvēks var atgriezties no grēkiem un nākt uz grēksūdzi un Kristus dēļ saņemt piedošanu. Krustiņa gadījumā ir jāaizlūdz, lai DIevs šķīsta, ka šīs krustiņš turpmāk kalpo, lai apliecinātu un atgādinātu par Viņa Dēlu Jēzu Kristu, ka caur Viņu ir glābšana. Jo šis krustiņš iepriekš iespējams ir bijis lietots kā vienkārši dārglieta netīros darījumos.
Komentāri (1)  |  2012-09-12 07:15  |  Skatīts: 9346x         Ieteikt draugiem       TweetMe
saule* - 2017-04-15 20:38
Vai baznīcā pirktais krustiņš jau ir svētīts?