JAUTĀJUMS: Vai ir iespejams ka Dievs nepiedod kadu greku. Man si greka del ir psihalogiskas problemas, es jutos vainiga pat tur kur neesmu vainiga,tas ir sarkstu. liekas ka juku prata.
ATBILDE: Bībelē ir teikts, ja mēs uzticam un atzīstam savus grēkus, tad Dievs piedod visus mūs grēkus, tādēļ, ka Jēzus Kristus tos nolīdzināja mirdams pie Krusta. Un nav tik liela grēka, ko Jēzus krusts nespētu nolīdzināt. Ir tikai viens greķs par ko Jēzus saka, kas netiks piedots - grēks pret Svēto Garu.
JAUTĀJUMS: Labdien! jautājums ir kā tikt galā ar šaubām par izvēlēto plānotā ķeizara datumu? Kā zināt vai nav par ātru? Kā rast mieru sirdī?
ATBILDE: Ja ārsti ir noteikuši, ka ir nepieciešams ķeizargrieziens, tad arī ārsti ir tie, kas uzņemas atbildību par datumu, Šobrīd ir pieejamas dažādas metodes diagnostikai, kas nosaka, ka ar bērniņu viss ir kārtībā. Es ieteiktu lūgt, lai Dievs dod mieru un prieku.Dievs ir tas, kas ļāva bērniņam ienākt jūsu ģimenē, Bībele skaidri raksta, ka Viņš rūpējas par bērniņu mātes miesās, Viņam arī vajag uzticēt visas bailes un šaubas, tās vienkārši izsakot saviem vārdiem lūgšanā. No Dieva iespējams sadziedrēt arī atbildi uz lūgšanām - dažreiz Viņš atbild ar atziņu un mieru, kas ienāk sirdī, citreiz Dievs atbildi var dot caur cilvēka domām, citreiz Dievs lieto citus cilvēkus, lai atbildētu un stiprinātu, citreiz atbildi saņemam Bībelē. Jēzus mūs mācīja lūgt ar "Mūsu Tēvs " lūgšanas vārdiem, kur arī mēs lūdzam, lai Viņa brīnišķīgais un labais prāts notiek gan debesīs, gan arī pie mums, uz zemes, arī pie mātes un bērniņa. ...
JAUTĀJUMS: Labdien! Sakiet lūdzu kapēc Rezeknes Māras pieminekļa rokās ir redzams krusts? Un tas nav Māras krusts, bet gan kristiešu. Māra taču ir senlatviešu pagānu dievība.Un ne tikai latviešu. Šī dievīva ir sastopama arī senslāvu mitoloģijā. Un šī te doma ka Māra ir kristiešu Marijas kulta personifikācija ir ļoti mazticama un netaisnīga. Tad kā senlatviešu un senslāvu dievība pēkšņī pārvērtās kristietē? Un tas nav vienīgais gadījums, kad baznīca ir paņēmusi zem sevis dažadus mitoloģiskus tēlus un pat paražas.
Kristus ir augšāmcēlies! Šādi sveicinot, mēs sakām: „Es zinu, ka mans Pestītājs dzīvo.“
Kā es to piedzīvoju, ka Jēzus ir dzīvs? Kā tas liek man justies? Ja mums ir kāds tuvs cilvēks, tad sirdsmiera dēļ ir gan labi zināt, ka viņš ir dzīvs. Taču, ja viņš patiešām ir dārgs, ar to nepietiek. Mēs gribam zināt, kur viņš ir. Mēs gribam zināt, ko viņš dara un kā viņam klājas. Ir lieliski, ja varam saņemt no viņa vēstules un arī paši viņam aizrakstīt. Taču piepildījums attiecībām ir tikai tad, ja mīļotais cilvēks ir blakus, ja varam dalīties ar viņu savā dzīvē. Tad fakts, ka viņš dzīvo, dara vairāk dzīvus arī mūs.